Star - Validen başarılı iş kadınlarına kutlama

İzmirli başarılı iş kadını Burcu Tuna ve Selen Almaz Deniz’i kutlayan Vali Erol Akyıldız, kadınların iş dünyasına katılım konusunda önemli ivme kat ettiklerini fade ederken, ‘eşitlik kazandırır’ diyerek kadınların iş dünyasında aktif rol almasından yana olduğun belirtti.

Genç Liderler ve Girişimciler Derneği ile Adana Amerikan Konsolosluğu; bu yıl ‘Southeast Business Woman’s Summit’ başlığı altında 4.kez ‘Güneydoğu-Doğu Anadolu İş Kadınları Zirvesi’ni gerçekleştiriyor. Türkiye’nin başarılı 8 kadının ödül alacağı ve konuşmacı olarak katılacağı ZİRVE’ye Güneydoğu ve Doğu Anadolu’nun çeşitli şehirlerinden 100 kadın katılımcı, ilham alacağı kadınlar ile buluşmaya hazırlanıyor.

ZİRVE KADINLARINA DESTEK

Zirvede iş kadınlarına, işlerini geliştirmek, kullanabilecekleri somut araçlar vermek, proje, inovasyon, kendi çevrelerinde lider olmak, hayallerini inşa etmek, girişimcilik, ekonomi, yükselen trendleri yakalamak adına seminerler, atölyeler, bilgilendirme çalışmaları ile, Türkiye’de kulvarında başarılı Zirvede’ki 8 İş Kadını ile istişare etme imkanı sağlanacak. Zirve 2 kez Diyarbakır’da, 1 kez Urfa’da düzenlenmiş olup; bu yıl 4. kez ise Van’da gerçekleşecek.

 

Kaynak: http://www.star.com.tr/ege/validen-basarili-is-kadinlarina-kutlama-haber-1219495/

Sizi Hemen Arayalım Telefonunuzu bırakın uzmanlarımız arasın.
Zorunludur!
Zorunludur!
Teşekkürler. Talebiniz alınmıştır. En kısa sürede uzmanlarımızı sizi arayacaktır.